Bezczynszowy apartament z miejscem postojowym

Mieszkanie na sprzedaż
399 000,00 PLN , Pow. 59,32 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
59,32 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Stalowa Wola , Jana Zamoyskiego
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
574585
Cena za m2:
6 726,23 PLN
W ofercie AS Nieruchomość nowe apartamenty na Osiedlu ASCANA PARK II w Stalowej Woli przy ul. Zamoyskiego.

Osiedle ASCANA PARK II to jedna z najnowszych inwestycji w mieście, na którą składa się 26 apartamentów w stanie deweloperskim. To pewna inwestycja, realizowana przez firmę deweloperską działającą od lat na stalowowolskim rynku nieruchomości.

Oferta dotyczy 4-pokojowego komfortowego, bezczynszowego apartamentu 2 B usytuowanego na PIĘTRZE budynku.
* w ofercie dostępne inne apartamenty o takim samym układzie 

Układ pomieszczeń : 59,32m2

  • Wejście ( parter ) 2,08m2
  • Hall 3,17m2
  • Łazienka 4,30m2
  • Pokój I 7,64m2
  • Salon+kuchnia 22,24m2
  • Sypialnia 11,14m2
  • Pokój II 8,75m2

Lokalizacja i okolica :

  • osiedle zlokalizowane w otoczeniu niskiej zabudowy ( ASCANA PARK )
  • spokojna okolica wśród lasów dla osób lubiących spacery i wycieczki rowerowe
  • miejsce idealne dla osób pracujących zarówno w Stalowej Woli jak i Nisku ( szybki dojazd do centrum obu miast ),
  • w pobliżu : sklepy, warsztat, punkt medyczny , cukiernia, piekarnia , restauracje
  • w niedalekiej okolicy : szkoły, przedszkole, basen, centra handlowe, kościół
  • bardzo szybki dojazd do obwodnicy miasta
  • komunikacja : MZK, PKP, PKS
Dodatkowe informacje :

  • stan deweloperski ( elewacja, tynki, wylewki, schody ) - materiały najwyższej jakości, współpraca ze sprawdzonymi wykonawcami
  • instalacja elektryczna
  • przygotowana instalacja pod Internet światłowodowy
  • instalacja RTV i słaboprądowa